Strona główna » Z praktyki

Z praktyki

10

Maj

Przeglądy używanych Nissanów przed zakupem

Długoletnie doświadczenia serwisowe spowodowały, że Klienci pozytywnie oceniają nasze weryfikacje aut używanych. Obrazują one bieżący stan techniczny auta, którego wynik warto następnie przyrównać do najprawdopodobniej bardzo atrakcyjnych danych uzyskanych od osoby sprzedającej.

Kontrolujemy w głównej mierze mechanikę auta, jego elektronikę, oraz stan techniczny nadwozia łącznie z powłoką lakierniczą.

04

Maj

Regularnie serwisując zaoszczędzisz

Długoletnia niespełna 20 letnia działalność sprawia, że bez przerwy przekonujemy naszych Klientów, aby regularniej interesowali się stanem technicznym swoich samochodów.

Zaletą regularnie wykonywanych przeglądów i koniecznych napraw jest to, że nie skumulują się wysokie koszty napraw i niespodziewane awarie, a ponad to w przypadku gdy będziemy sprzedawać auto otrzymamy korzystniejszą cenę.

24

kwi

Czy zakup używanego Nissana opłaca się

Zastanawiając się nad ekonomicznością zakupu używanego Nissana, należy mieć na uwadze szczególny spadek wartości auta zakupionego jako fabrycznie nowego, które osiąga około 20 % już bezpośrednio po zakupie i przynajmniej 50 % po 3, 4 latach, w kolejnych latach spadki są już wolniejsze.

16

kwi

Kobietom w naszym serwisie

Od wielu lat można zauważyć znaczne zwiększenie ilości Kobiet za kierownicą Nissanów,

Kobiet które również same jeżdżą do serwisu, aby utrzymać auto w dobrym stanie technicznym. Witamy Panie które mają problemy z autem, wiemy jakie warunki stworzyć, aby Klientki czuły się komfortowo w naszym serwisie, oraz aby nie martwiły się o swój samochód.

Wielu naszym Klientkom nie zależy na wywodach technicznych dotyczących czynności naprawczych, koncentrujemy się wtedy na wykonaniu usługi, udzielając tylko niezbędnych informacji.

08

kwi

Weryfikowane auto często nie spełnia oczekiwań Klienta i nie zostaje kupione

co pozwala stwierdzić, że opłaca się wykonywać takie weryfikacje, aby nie narazić się na ciągłe niepotrzebne wydatki.

Dowiedz się więcej

Strony