Home » Warto Wiedziec » Archiwum » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

24

kwi

Czy zakup używanego Nissana opłaca się

Zastanawiając się nad ekonomicznością zakupu używanego Nissana, należy mieć na uwadze szczególny spadek wartości auta zakupionego jako fabrycznie nowego, które osiąga około 20 % już bezpośrednio po zakupie i przynajmniej 50 % po 3, 4 latach, w kolejnych latach spadki są już wolniejsze.

16

kwi

Kobietom w naszym serwisie

Od wielu lat można zauważyć znaczne zwiększenie ilości Kobiet za kierownicą Nissanów,

Kobiet które również same jeżdżą do serwisu, aby utrzymać auto w dobrym stanie technicznym. Witamy Panie które mają problemy z autem, wiemy jakie warunki stworzyć, aby Klientki czuły się komfortowo w naszym serwisie, oraz aby nie martwiły się o swój samochód.

Wielu naszym Klientkom nie zależy na wywodach technicznych dotyczących czynności naprawczych, koncentrujemy się wtedy na wykonaniu usługi, udzielając tylko niezbędnych informacji.

08

kwi

Weryfikowane auto często nie spełnia oczekiwań Klienta i nie zostaje kupione

co pozwala stwierdzić, że opłaca się wykonywać takie weryfikacje, aby nie narazić się na ciągłe niepotrzebne wydatki.

Dowiedz się więcej

02

kwi

Regularnie wykonywane przeglądy naprawy to wydłużenie okresu eksploatacji silnika

jednak należy reagować na każdy symptom jego usterek: przegrzewanie się silnika, podwyższone spalanie, falujące obroty, trudny rozruch, świecenie się czerwonej kontrolki oleju, dymienie, niższy poziom oleju silnikowego i płynu chłodniczego, olej silnikowy w płynie chłodzącym, wahania mocy silnika, wycieki oleju i widoczne zapocenia itd.

Dowiedz się więcej ->