Home » O nas

O nas

KILKA SŁÓW O NAS
Długoletnia niespełna 20 letnia działalność przyczyniła się do zyskania zaufania znacznej grupy Klientów zadowolonych z jakości, rzetelności świadczonych usług i konkurencyjności naszych cen.

Naszą fachowość zawdzięczamy rzetelnej wiedzy i długoletniej praktyce zdobytej przy naprawach Nissanów, co pozwala z dobrym skutkiem obsługiwać wszystkie modele, również i starsze wymagające większego nakładu pracy.

Nasza fachowość odzwierciedla się również w kompleksowości oferty naszych usług, które pozwolą Państwu po nawiązaniu współpracy wykonać potrzebne naprawy.

Bezpieczeństwo naszych Klientów i zadowolenie po wykonanej usłudze zależy od nas, dlatego też tak wielką wagę przywiązujemy do wykonywanych napraw i weryfikacji.

Podwyższanie standardów obsługi Klientów wymaga od nas stałej dbałości o poziom techniczny naszego personelu jak i urządzeń serwisowych. Ten długoletni proces jakościowy wspomagany był przez wieloletnie autoryzacje serwisowe u uzyskane certyfikaty jakościowe ISO.

W przypadkach wyjątkowych zawsze można przyjechać – będziemy do Państwa dyspozycji.

Przeglądy używanych Nissanów przed zakupem

Opłaca się wykonywać takie przeglądy, aby nie narazić się na ciągłe przyszłe wydatki

Regularnie serwisując zaoszczędzisz

Zaletą regularnie wykonywanych przeglądów i napraw jest to, że nie skumulują się wysokie koszty napraw i niespodziewane awarie.

NISSAN serwis usługi dodatkowe

Kompleksowości oferty naszych usług pozwoli Państwu po nawiązaniu współpracy wykonać wszelkie potrzebne naprawy.